Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2010

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till Action Jubal 2010:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer klass D Lördagen den 6 november 15:30
Alexander Berglund BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 6 november 15:30
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 6 november 09:00
Amanda Skalberg Warpen BK Damer klass D Lördagen den 6 november 15:30
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 7 november 10:00
Anders Fougner BK Lindarna Herrar klass C Lördagen den 6 november 14:00
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass C Söndagen den 7 november 10:00
Anders Rosberg BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Anders Svanström BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 6 november 15:30
Andreas Edlander BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 6 november 15:30
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Andreas Åstrand Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Angelica Warnemark Team Kinnekulle HBK Damer klass C Lördagen den 6 november 12:00
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Lördagen den 6 november 15:30
Anna Aring BK Mälaren Damer klass D Lördagen den 6 november 12:00
Anna Lundström BK Varg Para Damer klass C Lördagen den 6 november 10:30
Anna Stettinius Göinge HIF Damer klass C Lördagen den 6 november 12:00
Anna Sundström Örebro BS Käglan Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Anna Sundström Örebro BS Käglan Damer klass B Söndagen den 7 november 10:00
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass C Lördagen den 6 november 14:00
Anneli Jacobsen Göinge HIF Damer klass B Lördagen den 6 november 12:00
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer klass B Söndagen den 7 november 10:00
Annika Landelius BK Tranan Damer klass D Lördagen den 6 november 15:30
Bengt Engström BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 6 november 15:30
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Benny Jägborn Mixarna BK (n) Herrar klass D Lördagen den 6 november 12:00
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Camilla Bengtsson Föreningen Parasport Lund Damer klass B Söndagen den 7 november 10:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 6 november 09:00
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer klass D Lördagen den 6 november 14:00
Camilla Salkert BK Lindarna Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Camilla Salkert BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 6 november 14:00
Carina Johansson RBU Västerås Damer klass B Lördagen den 6 november 14:00
Caroline Persson RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 6 november 09:00
Cecilia Ekholm Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B Lördagen den 6 november 15:30
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer klass D Lördagen den 6 november 09:00
Christer Jansson Mixarna BK (n) Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Christer Jansson Mixarna BK (n) Herrar klass C Lördagen den 6 november 12:00
Christer Knutson Göinge HIF Herrar klass D Lördagen den 6 november 12:00
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 6 november 09:00
Clas-Göran Johannesson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A Lördagen den 6 november 14:00
Daniel Andersson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 6 november 14:00
Daniel Borg BK Frisk Herrar klass C Lördagen den 6 november 14:00
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november 10:30
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 6 november 14:00
Daniel Pettersson Edsbyns BK Herrar klass B Lördagen den 6 november 15:30
Daniel Wine RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 6 november 09:00
David Tärnström BK Bus Herrar klass C Lördagen den 6 november 12:00
Elin Jörnelind Warpen BK Damer klass B Lördagen den 6 november 15:30
Elina Gustafsson Göinge HIF Damer klass A Lördagen den 6 november 12:00
Emil Oskarsson BK Källarn Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Emil Oskarsson BK Källarn Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Emil Ura BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 6 november 15:30
Emma Jarheim BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 6 november 14:00
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördagen den 6 november 10:30
Erik Hagelberg Mixarna BK (n) Herrar klass C Lördagen den 6 november 12:00
Erik Hasselqvist Mixarna BK (n) Herrar klass C Lördagen den 6 november 12:00
Erik Nordvall Solens IF Herrar klass C Lördagen den 6 november 10:30
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar klass A Söndagen den 7 november 10:00
Erika Nordström BK Tranan Damer klass B Lördagen den 6 november 15:30
Eva Hilding RBU Västerås Damer klass B Lördagen den 6 november 14:00
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Lördagen den 6 november 15:30
Eva Sjöbom BK Skoj Damer klass B Lördagen den 6 november 09:00
Fredrik Johannesson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 6 november 15:30
Fredrik Olsen BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 6 november 09:00
Fredrik Palmqvist BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 6 november 09:00
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 6 november 14:00
Fredrik Stegmann FIFH Herrar klass A Söndagen den 7 november 10:00
Gun Mellin Mixarna BK (n) Damer klass C Lördagen den 6 november 12:00
Gunilla Fihn BK Tranan Damer klass C Lördagen den 6 november 15:30
Gunilla Johansson BK Tranan Damer klass B Lördagen den 6 november 15:30
Göran Carlqvist Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Göran Carlqvist Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar klass C Lördagen den 6 november 14:00
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 6 november 15:30
Helena Ericsson Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 7 november 10:00
Henrik Johnsson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 6 november 15:30
Henrik Ronström BS 23 Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Henrik Ronström BS 23 Herrar klass A Lördagen den 6 november 15:30
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 6 november 14:00
Håkan Johansson BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 6 november 09:00
Håkan Rylander Motala BF Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Ida Flodin KFUM Kometerna Damer klass D Lördagen den 6 november 10:30
Inga Elfman Mixarna BK (n) Damer klass C Lördagen den 6 november 12:00
Inger Jönsson FIFH Damer klass B Söndagen den 7 november 10:00
Jacob Rundgren Göinge HIF Herrar klass A Lördagen den 6 november 12:00
Jan Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar klass D Söndagen den 7 november 10:00
Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördagen den 6 november 10:30
Jan-Erik Eriksson Nyköpings BS Herrar klass C Söndagen den 7 november 10:00
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 6 november 15:30
Janne Rantamäki Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 7 november 10:00
Jennifer Rytkönen Solens IF Damer klass D Lördagen den 6 november 10:30
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 6 november 10:30
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 6 november 15:30
Jenny Nilsson RBU Västerås Damer klass A Lördagen den 6 november 09:00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer klass A Lördagen den 6 november 10:30
Jens Nilsson Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 6 november 12:00
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass B Lördagen den 6 november 15:30
Jerry Hjortsberg Palmstadens HBK Herrar klass C Söndagen den 7 november 10:00
Jesper Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndagen den 7 november 10:00
Jimmy Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Jimmy Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Söndagen den 7 november 10:00
Jimmy Susi BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 6 november 15:30
Joachim Wenebo BK Fight Herrar klass A Lördagen den 6 november 12:00
Joakim Haraldsson BK Bus Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Joakim Jönsson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Johan Beck-Friis BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 6 november 14:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Johan Eriksson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Lördagen den 6 november 14:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Söndag den 7 november 12:00 Final Ränna
Johan Fredriksson Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndagen den 7 november 10:00
Johan Hillborg BK Bus Herrar klass D Lördagen den 6 november 12:00
Johan Holm BK Mälaren Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Johan Landgren Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndagen den 7 november 10:00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass B Lördagen den 6 november 15:30
Johan Rosell Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Johanna Fager Nyköpings BS Damer klass D Söndagen den 7 november 10:00
John Strindmark BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 6 november 09:00
Jonas Thor RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 6 november 09:00
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 6 november 15:30
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 6 november 15:30
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer klass A Lördagen den 6 november 10:30
Karin Kristoffersson Göinge HIF Damer klass C Lördagen den 6 november 12:00
Karin Olsson BK Piggelin Damer klass D Lördagen den 6 november 10:30
Karl Jansson Nyköpings BS Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Karl Jansson Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 7 november 10:00
Karl-Johan Karlsson BK Sösdala Herrar klass A Lördagen den 6 november 12:00
Karola Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 7 november 10:00
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Lördagen den 6 november 09:00
Kennet Ceder BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 6 november 15:30
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Lördagen den 6 november 14:00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Söndag den 7 november 12:00 Final Ränna
Kristina Brasch Mixarna BK (n) Damer klass C Lördagen den 6 november 12:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Lördagen den 6 november 10:30
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Lars-Inge Hedlund Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Lena Svanström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 6 november 15:30
Lena Tulldahl Föreningen Parasport Lund Damer klass A Söndagen den 7 november 10:00
Lena Wegren BK Piggelin Damer klass C Lördagen den 6 november 10:30
Lena Wenebo BK Fight Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Lena Wenebo BK Fight Damer klass D Lördagen den 6 november 12:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Lennart Karlsson Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 7 november 10:00
Lennart Noltorp Föreningen Parasport Lund Herrar klass D Söndagen den 7 november 10:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass C Lördagen den 6 november 10:30
Linda Söllvander RBU Västerås Damer klass D Lördagen den 6 november 09:00
Linnea Ferronato RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 6 november 09:00
Lisa Björk BK Parant Damer klass C Lördagen den 6 november 10:30
Lise Jensen BK Bowlinggänget Rännklass B Lördagen den 6 november 10:30
Liselott Rexner Mixarna BK (n) Damer klass D Lördagen den 6 november 12:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördagen den 6 november 14:00
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer klass C Lördagen den 6 november 14:00
Louise Vidlund RBU Västerås Rännklass A Lördagen den 6 november 09:00
Madeleine Andersson Palmstadens HBK Damer klass C Söndagen den 7 november 10:00
Magnus Eisner BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 6 november 09:00
Magnus Geijer CarlstadHammarö IF Herrar klass B Lördagen den 6 november 15:30
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Magnus Olsson BK Bågen Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Maja Söderström RBU Västerås Rännklass A Lördagen den 6 november 09:00
Margareta Heder BK Tranan Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Margareta Heder BK Tranan Damer klass D Lördagen den 6 november 15:30
Mari Sjöholm Göinge HIF Rännklass B Lördagen den 6 november 12:00
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Lördagen den 6 november 09:00
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer klass B Lördagen den 6 november 14:00
Maria Ekvall BK Tranan Damer klass D Lördagen den 6 november 15:30
Maria Mannerö Motala BF Damer klass D Lördagen den 6 november 10:30
Marie Henriksson Kalix BS (n) Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Marie Henriksson Kalix BS (n) Damer klass B Lördagen den 6 november 15:30
Markus Fors Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Markus Lehti BK Skoj Rännklass B Lördagen den 6 november 09:00
Markus Wettergren BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C Lördagen den 6 november 15:30
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 6 november 09:00
Martin Karlehede BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 6 november 09:00
Martin Larsson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 6 november 15:30
Mathias Bergström RBU Västerås Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Mathias Bergström RBU Västerås Herrar klass D Lördagen den 6 november 14:00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Mats Johansson HBK Åsen Herrar klass C Lördagen den 6 november 10:30
Mattias Ahlqvist BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 6 november 09:00
Mattias Andersson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 6 november 15:30
Mattias Bjereke Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 6 november 12:00
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass C Söndagen den 7 november 10:00
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B Lördagen den 6 november 15:30
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 6 november 14:00
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Mikael Lindström RBU Västerås Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Mikael Ljungberg BK Skoj Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Mikael Ljungberg BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 6 november 09:00
Mikael Ohlsson BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 6 november 09:00
Mikael Svedberg Solens IF Herrar klass C Lördagen den 6 november 10:30
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Lördagen den 6 november 15:30
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass B Lördagen den 6 november 15:30
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass A Söndag den 7 november 12:00 Final Ränna
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 7 november 10:00
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Oskar Grönvold BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 6 november 09:00
Pasi Hosio RBU Västerås Herrar klass C Lördagen den 6 november 14:00
Patrik Ebersson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 6 november 15:30
Patrik Forss DHR Malmö Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 6 november 09:00
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass A Söndag den 7 november 12:00 Final Ränna
Patrik Wendel RBU Västerås Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Per Hansson Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 6 november 12:00
Per Larsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Pernilla Gustavsson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Lördagen den 6 november 15:30
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 6 november 09:00
Peter Berg Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 7 november 10:00
Peter Myhrman RBU Västerås Herrar klass D Lördagen den 6 november 09:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Peter Timgren BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 6 november 14:00
Peter Wulff BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 6 november 09:00
Peter Zachrisson BK Mälaren Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november 10:30
Rebecca Tanderyd BK Stjärnan Damer klass B Lördagen den 6 november 15:30
Rikard Jarl Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Söndagen den 7 november 10:00
Robin Edefell Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Söndagen den 7 november 10:00
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Roger Munter BK Bus Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Roland Gustavsson BK Craft Herrar klass A Lördagen den 6 november 15:30
Ronnie Bengtsson HBK Åsen Herrar klass C Lördagen den 6 november 10:30
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Lördagen den 6 november 10:30
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass D Lördagen den 6 november 09:00
Sanna Bleckert RBU Västerås Damer klass D Lördagen den 6 november 09:00
Sara Arneson Föreningen Parasport Lund Damer klass B Söndagen den 7 november 10:00
Sara Dahlström BK Bowlinggänget Damer klass B Lördagen den 6 november 10:30
Sara Hansson HIK Kick Off Damer klass D Lördagen den 6 november 10:30
Sara Morberg RBU Västerås Damer klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Damer
Sara Morberg RBU Västerås Damer klass C Lördagen den 6 november 09:00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Lördagen den 6 november 10:30
Sara Öggemar Nyköpings BS Damer klass C Söndagen den 7 november 10:00
Sarah Lundin Mixarna BK (n) Damer klass C Lördagen den 6 november 12:00
Simon Davidsson Ten-Pin Club Herrar klass A Lördagen den 6 november 10:30
Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördagen den 6 november 14:00
Stefan Hellman BK Bus Herrar klass B Lördagen den 6 november 12:00
Stefan Lundin Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 7 november 10:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 6 november 14:00
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass C Lördagen den 6 november 14:00
Susanne Karlsson BK Bus Damer klass A Lördagen den 6 november 12:00
Sven-Erik Nyberg Mixarna BK (n) Herrar klass C Lördagen den 6 november 12:00
Therese Nordlund BK Bowlinggänget Damer klass D Lördagen den 6 november 10:30
Thomas Berglund DHR Malmö Herrar klass A Söndagen den 7 november 10:00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass C Lördagen den 6 november 14:00
Tomas Eliasson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 6 november 15:30
Tomas Petersén Solens IF Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Tommy Fagerberg Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 6 november 14:00
Tommy Liljegren Palmstadens HBK Herrar klass B Söndagen den 7 november 10:00
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar klass A Lördagen den 6 november 14:00
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Tommy Törnblom BK Mälaren Herrar klass A Söndag den 7 november 12:00 Final Herrar
Tommy Törnblom BK Mälaren Herrar klass D Lördagen den 6 november 12:00
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 6 november 14:00
Torsten Danielsson BK Piggelin Herrar klass B Lördagen den 6 november 10:30
Tove Persson BK Skoj Damer klass B Lördagen den 6 november 09:00
Wedad Abou Chaaya BK Tranan Damer klass D Lördagen den 6 november 15:30